Perkame žemės sklypus

Matydami didelę nekilnojamojo turto objektų, o ypač – žemės sklypų pasiūlą, jau daugybę metų perkame žemės sklypus visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų šalyje pastebimi labai aktyvūs urbanizacijos procesai, kuomet vis daugiau žmonių iš priemiesčių, mažų miestelių ar kaimo vietovių keliasi į didmiesčius, ieškodami didesnių galimybių. Tokiais atvejais labai praverčia turimos žemės pardavimas.

Mūsų profesionali komanda perka žemę geriausiomis sąlygomis

Nekilnojamojo turto rinka visuomet buvo viena patraukliausių investicijoms, todėl nemaža dalis žmonių tinkamu laiku įsigiję žemės sklypus šiomis dienomis juos gali parduoti ir su kaupu susigrąžinti investuotus pinigus. Kita vertus, taip pat yra nemažai Lietuvos gyventojų, kurie jau ilgą laiką turi paveldėtą žemę, kurios jau seniai nebenaudoja ir neprižiūri.

Pasikeitus Lietuvos Respublikos įstatyminei bazei, reglamentuojančiai nekilnojamojo turto objektus, pasikeitė ir gyventojų turimų žemės sklypų priežiūros tvarka. Dabar kiekvienas žemės savininkas privalo ją tinkamai prižiūrėti, nes priešingu atveju yra taikomos baudos. Todėl, jei tam neturite pakankamai laiko ir išteklių, yra kur kas parankiau jums priklausančius žemės sklypus laiku parduoti ir gauti papildomų lėšų.

Kadangi mūsų komandą sudaro patyrę nekilnojamojo turto specialistai, mes galime savo klientams pasiūlyti išskirtines ir pačias geriausias žemės perdavimo sąlygas. Visuomet perkame žemės sklypus atsižvelgdami į klientų poreikius ir kiekvieną kartą siekiame pasiūlyti kuo geresnę ir klientui priimtinesnę kainą.

Greitas ir patikimas žemės sklypų supirkimas

Mes visada laikomės duoto žodžio ir teikiame tik labai greitas ir klientų laiką taupančias paslaugas. Supirkejai.lt perka žemę, stengdamiesi operatyviai reaguoti į klientų užklausas, ir gali greitai atvykti į nekilnojamojo turto objekto vietą, o klientui pageidaujant – į objektą gali vykti kartu su žemės sklypo savininku.

Jei turite nenaudojamą žemės sklypą, nelaukite kol jis visiškai praras savo vertę. Parduokite jį jau dabar ir gaukite patrauklią pinigų sumą. Jau dabar galite susisiekti su mumis telefonu + 370 641 48311 ir pasikonsultuoti su mumis bei susitarti dėl artimiausio susitikimo, kurio metu galėsite greitai parduoti savo žemės sklypą.